Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek44222

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 21:05    Temat postu: Samochód Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was chciałby kupić nowy samochód to polecam bardzo kupno samochodu w https://www.uzywanejaknowe.pl/ford .Moim zdaniem nigdzie lepszego samochodu na pewno nei kupicie.Jestem tego pewny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 19, 2019 21:05    Temat postu:

Powrót do góry
Zazula

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę kupić sobie nowe auto i nawet mam takie jedno upatrzone w salonie Suzuki Germaz. Jest to Suzuki Vitara, które charakteryzuje się napędem na 4 koła i nowoczesnym silnikiem benzynowym. Poza ty jak byłam na jeździe próbnej, to właściwie już zdecydowałam. Bardzo fajnie, że samochód ma dużo przestrzeni w środku. Myślę przyszłościowo i o tym, aby zabrać znajomych latem swoim samochodem na jakieś europejskie wojaże.
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście czasami warto zerknąć na samochody używane. Można naprawdę dobrze trafić.
Powrót do góry
Honski

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Very Happy! Jak tam Wasze akumulatory? Przetrwały zimę Very Happy? Mój niestety, ale nie i byłem zmuszony udać się do jednego z sklepów z akumulatorami w Gliwicach. Mam nadzieję, że będzie bardziej żywotny niż jego poprzednik. Czy ktoś z Was wie jak prawidłowo użytkowany akumulator
Powrót do góry
JusJos

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja części samochodowe kupuje tylko i wyłącznie w sklepie stacjonarnym. Nawet moi znajomi przestali korzystać ze sklepów internetowych, bo prostu boją się, że zakupiona przez nich część nie będzie pasować do samochodu. Bardzo dobry sklep z częściami samochodowymi znajduje się w Żarach - https://moto-fart.pl/. Polecam do niego zajrzeć - niskie ceny i całkiem miła obsługa Very Happy
Powrót do góry
Olaprima

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nowy, czy używany samochód to i tak prędzej, czy później będzie potrzebował albo owych części, albo napraw. Całe szczęście mam swój zaufany warsztat i znajomych mechaników, więc także i pewność rzetelnych usług. Gdy natomiast chodzi o przegląd lamp i jakąś diagnostykę, to kolega mi polecił serwis Autogamma http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Jeszcze u nich nie byłam, ale wiem, że perfekcyjnie regenerują reflektory.
Powrót do góry
bembenek3

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie tutaj pomóc.
prerior

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kupować to jednak najbezpieczniej nowe - taka jest moja opinia. Jak jeździłem używanymi to co chwilę były jakieś problemy a teraz mam auto nowe, z salonu Klimczak w Czestochowie i nie ma żadnej awarii długi czas, a poza tym całe wyposażenie mam dobrane pod siebie
Powrót do góry
duas

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie coś o skupie aut? Czy warto korzystać z https://dab-car.pl/lubelskie/skup-aut-lublin/?
Powrót do góry
TwistyClown

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radziłbym Wam uważać z tymi starymi samochodami, bo w ich przypadku stan techniczny bywa różny. Jeśli kupicie takie auto, to na początku dokonajcie wymiany wszystkich wymagających tego części. Niektóre używane podzespoły sprzedacie śmiało na skupie https://katalizatorychrzanow.pl.
Powrót do góry
zunek

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upodobania można mieć różne, jeśli chodzi o samochód, ale właśnie najważniejsze, żeby on był sprawny. Także na początku przy używanym aucie jest konieczne sprawdzenie, czy wszystko jest ok. Tutaj http://www.automix-lodz.pl/ widziałam dobrego mechanika z Łodzi. Na pewno solidnie zrobi samochód.
Powrót do góry
Zaabka

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 17:13    Temat postu: Mandat Odpowiedz z cytatem

Obecnie kupno samochodu to nie problem - wystarczy mieć fundusze. Gorzej, gdy ktoś złapie mandat i chce to ukryć przed rodziną. Mój brat zapłacił mandat za pośrednictwem portalu www.zaplacmandat.pl - szybko i dyskretnie, zapomniał jednak, że podał mail, do którego ma dostęp jego żona, a potwierdzenie uiszczenia zapłaty przychodzi właśnie na maila Smile
Powrót do góry
Ogavi56

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz o tym słyszę.
wooki

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używane auta wiążą się z ryzykiem częstych wizyt u mechanika. Kupując samochód z drugiej ręki warto skorzystać z pomocy kogoś, kto zna się na mechanice. Nie mniej większość prostych napraw można zrobić samemu. Ja na przykład musiałem wymienić mocowanie skrzyni biegów. Znalazłem sklep https://e-autoparts.pl/poduszka-skrzyni-biegow-c-100238_100239_100772.html gdzie poduszka manualnej skrzyni biegów była sporo tańsza niż w sklepie stacjonarnym. Wymiana zajęła trochę czasu, ale okazała się bardzo prosta.
Powrót do góry
Sad Flower

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód to bardzo ważna rzecz w moim życiu. Interesuje się motoryzacją i też codziennie dojeżdżam dość daleko do pracy, więc liczy się dla mnie komfort jazdy. Dlatego jak wymieniałam w zeszłym miesiącu samochód, to wybrałam lexus gs z https://lexuswarszawa-pulawska.pl/ . To naprawdę prestiżowe auto Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 26, 2019 14:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: