Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomóż sobie z bólem pleców
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maszynka82

PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 11:47    Temat postu: Pomóż sobie z bólem pleców Odpowiedz z cytatem

Jeżeli męczą Was bóle pleców, spowodowane np. siedzącą pracą, długim chodzeniem, to skorzystajcie z pomocy fachowców z http://www.profizjo.pl/rehabilitacja-kregoslupa-warszawa/. Uwierzcie, że profesjonalny masaż naprawdę może czynić cuda:)
Reklama

Wysłany: Pią Paź 18, 2013 11:47    Temat postu:

Powrót do góry
zua_dziewczyna

PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem wystarczą odpowiednie ćwiczenia albo basen, ale masaż to rzeczywiście wspaniałe odprężenie dla ciała i ducha Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gartlbieos

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drenaż limfatyczny kraków - polecam bardzo dobrze pomaga na właśnie takie różne schorzenia z kręgosłupem. Mi właśnie pomaga.
Powrót do góry
libre

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ból pleców dobry jest masaż, a najlepiej taki hydromasaż. Ja kupiłam sundance spas, takie jacuzzi. Ma różne stopnie natężenia, więc można wszystko ustawić pod siebie. To świetny sposób na relaks.
Powrót do góry
gg

PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie najlepiej iść na masaż leczniczy Wrocław. W ten sposób można zadbać nie tylko o swoje ciało, ale także duszę. Masaż bowiem relaksuje i uspokaja, ale również polepsza krążenie. Warto się zdecydować na tą formę relaksu.
Powrót do góry
sarrkka77

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaż i pływanie potrafią zrobić cuda w przypadku bólu pleców.
Vzama

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre efekty przynosi też masaż relaksacyjny poznań, korzystałem z niego i bardzo mi pomógł.
Powrót do góry
ploniger

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście najprostsze jest zanurzenie się po szyję, na kwadrans, w wannie z cieplejszą niż zwykle wodą. Możesz do niej dodać kilkanaście kropli aromatycznego olejku (jednego z wymienionych w punkcie 1). Podobny skutek daje seans w saunie, zarówno suchej, jak i parowej. Czasami wystarcza muskanie szyi, karku czy pleców ciepłym powietrzem suszarki czy naklejenie rozgrzewającego żelowego plastra (np. Prel Red, Ketonal Termo).
monimm82

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorąco wam polecam regularne ćwiczenia, a najlepiej to już pływanie. Ten sport może zdziałać cuda dla waszych pleców oraz kondycji! Jednak, by widzieć efekty musicie zadbać o odpowiednią technikę Smile Świetne lekcje daję szkółka http://www.akademiaplywakow.pl/ , polecam wam ten sport, wasze plecy na pewno wam podziękująWink
Powrót do góry
karii

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na waszym miejscu to poszedłbym do lekarza w pierwszej kolejności a nie próbował sobie pomóc ćwiczeniami czy też innymi głupotami Very Happy no chyba że alkoholem, to jeszcze byłbym skłonny spróbować haha Very Happy
Powrót do góry
mami

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co na problemy w włosami na głowie? Wypadają mi już tak bardzo, byłam u wielu specjalistow i nic... jeste juz bezsilna. Koleżanka poleciła mi http://about-hair.pl/ Wykonuja tam przeszczepy włosów i mezoterapię... chyba spróbuję, może i mi pomogą.
Powrót do góry
Ridin6343

PostWysłany: Czw Mar 30, 2017 11:29    Temat postu: Pożyczki Odpowiedz z cytatem

Witajcie, jeśli zastanawiacie się z jakiej firmie wziąć pożyczkę to polecam zajrzeć na credy24.pl. Dowiedź się więcej i sprawdź ofertę chwilówek. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ilka_1

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takim idealnym sposobem na rozluźnienie ciała ale też dodatkowo na odpoczynek psychiczny jest yoga. Sama uprawiam ją od jakiegoś czasu i widzę już sporo pozytywnych efektów. W Krakowie warto wybrać się do https://atlanticsports.pl/zajecia/yoga/. Sporo ciekawych zajęć, rodzinna atmosfera i doświadczeni instruktorzy.
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez uważam, że masaż będzie jednym z lepszych rozwiązań na takie bóle. Szczególnie polecam wam masaż klasyczny http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny ja juz niejednokrotnie korzystałam i musze powiedzieć że jest to wielka ulga. Wszystko znika praktycznie jak ręką odjął
Powrót do góry
Hatren

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ból pleców to moim zdaniem najlepsza była by rehabilitacja z dojazdem do domu. Ja miałem taką rehabilitację w MEDIKAR HOME CARE i bardzo dobrze się sprawdziła. Gdyby nie ona to nie wiem kiedy bym stanął na własne nogi!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 18, 2017 20:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA STRON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: