Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

opinie o agencji Dolce Vita

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylkaa

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 14:40    Temat postu: opinie o agencji Dolce Vita Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Planuje niebawem się nieco przebranżowić i rozpocząć pracę w zawodzie opiekuna osoby starszej. mam niezbędne doświadczenie a z racji tego, ze świetnie znam niemiecki myslę o tym by poszukać pracy tam. szukałam już info w sieci i trafiłam na wzmiankę na temat agencji Dolce Vita. Czy ktoś ich zna? Proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 05, 2020 14:40    Temat postu:

Powrót do góry
anija

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podepnę się chętnie do pytania. też chce wyjechać. pracowałam kiedyś w tym zawodzie ale tu w kraju natomiast zarobki nie były zadowalające. myślę, ze za granicą wygląda to o wiele lepiej...
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wyjeżdzam z tą agencją już od 2 lat Smile w skrócie - polecam! jak macie jakieś konkretne pytania to dawajcie, postaram się pomóc Smile
Powrót do góry
sylkaa

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilka_1 napisał:
ja wyjeżdzam z tą agencją już od 2 lat Smile w skrócie - polecam! jak macie jakieś konkretne pytania to dawajcie, postaram się pomóc Smile

no mnie osobiście interesuje wszystko Smile jak zarobki, czy jest umowa, jakieś premie itd? i jak się tam dojeżdza na miejsce? wlasnym transportem ?
Powrót do góry
ilka_1

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zarobki bardzo w porządku, konkurencyjne w stosunku do tego co proponują tego typu agencje. Premie za pracę np w okresie świątecznym też są Smile umowa, stabilność, terminowość. O dojazd na miejsce pracy martwić się nie musisz bo Dolce Vita się tym zajmuje Smile jednym słowem warto się z nimi skontaktować, szukają pracowników Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lis 15, 2020 16:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: