Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna FORUM REKLAMOWE
DARMOWA REKLAMA TWOJEJ STRONY NA FORUM REKLAMOWYM

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dieta odchudzająca.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prerior

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na koniec roku doszedłem do wniosku, że pora się za siebie wziąć i to była dobra decyzja. Nie dość, że wprowadziłem dietę to poszedłem na zabiegi - https://klinikamiracki.pl/sculpsure/ które świetnie wyszczuplają i uzupełniają moje starania. Efekt - super ciało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 19, 2020 15:09    Temat postu:

Powrót do góry
KaskaMazurek

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo łatwiej jest wytrwać na diecie, jak ma się wsparcie. Tutaj https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/fitpapu zerknijcie sobie na diety pudełkowe. Dzieki nim będzie Wam łatwiej wytrwać, bo nic nie będzie kusiło.
Powrót do góry
herok

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście radziłabym unikać restrykcyjnych diet, lepiej np. jeden posiłek Zamienić na coś zdrowego np. sałatkę ze świeżych warzyw czy jakiś koktajl, dodatkowo ograniczyć cukier i więcej się ruszać. Małe zmiany powoli będą dawać widoczne sukcesy Smile mój brat chciał bardzo schudnąć i dosłownie z dnia na dzień zmienił swój jadłospis, kilka dni trzymał dietę, a później rzucał się na jedzenie… przez to jego żołądek dosłownie zwariował… pewnego dnia nie mógł wstać z łóżka z bólu, ale jakoś doprowadziłam go do naszej pobliskiej i niedawno otwartej przychodni Centrum Medyczne Babka Medica na Wąwozowej w Warszawie, całe szczęście, że na miejscu dobrze się nim zajęli, mają nowoczesny sprzęt i szybko wykonano mu niezbędne badania USG itp. Michał powoli wraca do siebie, dostał od lekarzy cenne rady i dawkę motywacji, mam nadzieje, że będzie ok, uważajcie zatem na siebie!
Powrót do góry
Ślimaczek

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam widzisz herok, trzeba po prostu skorzystać z oferty dietetyk online https://dietetykdorota.pl/dietetyk-online/ i odchudzać się z głową, tak by nie zrobić sobie krzywdy. Koleżanka zamawiała tu dietę Hashimoto. Ciekawa jestem jakie będzie miała efekty. Z mężem chcemy również skorzystać tu z możliwości rozpisania diety, tyle, że chcielibyśmy rodzinną.
Powrót do góry
Debb

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musi być deficyt kaloryczny, inaczej waga nie będzie szła w dół
winko90

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto wypróbować catering dietetyczny? Wiem, że to rozwiązanie jest ostatnio bardzo często spotykane wśród ludzi. Poczytaj sobie o dietach i ich kaloryczności - tutaj masz na przykład standardową dietę w różnych wariantach kalorycznych: https://afterfit-catering.pl/dieta-standard .
Powrót do góry
fionka

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię eksperymentów w kuchni więc chcąc schudnąć z miejsca postawiłam na catering pudełkowy, a konkretnie to fitcat https://fitcat.pl/ z dietą fit. Odpowiednio dopasowane porcję przez ich dietetyka, całkiem dobre jedzenie, a do tego całość podawana zawsze estetycznie. Dodatkowo duża oszczędność czasu w kuchni, więc i chwila jest na ćwiczenia w domu.
Powrót do góry
lurmort88

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawach diety najlepiej konsultować się z doświadczonym dietetykiem
Morgan

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza dieta to taka, która jest przystosowana do nas, bo każdy z nas jest inny. Jeśli mamy jakieś braki w diecie, to można uzupełnić je suplementami jak boostery testosteronu. Warto też do tego dołożyć aktywność fizyczną, wtedy odchudzanie będzie najskuteczniejsze.
Powrót do góry
savak

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam trochę nadciśnienie dlatego ciesze się, że trafiłem na artykuł https://fitking.pl/dieta-dash-wszystko-co-powinienes-o-niej-wiedziec/ i przeszedłem na taką dietę, która nadciśnieniu zapobiega. Mam nadzieję, że komuś tym wpisem pomogłem. Jeśli cierpicie na nadciśnienie to powinniście tak zacząć jeść.
Powrót do góry
Erni

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, to "przerobiłem" w swoim życiu kilka diet, i tych bardziej znanych i tych niszowych i żadna nie przyniosła oczekiwanego efektu. Niektóre wręcz mi zaszkodziły. Dlatego teraz, gdy postanowiłem, że schudnę wziąłem się do tego w końcu z głową i po prostu zamawiam dietę w firmie Tylko Zdrowe - https://tylko-zdrowe.pl/ (dostarcza posiłki na ternie powiatów Lubartów, Lublin, Łuków, Parczew, Radzyń Podlaski, Siedlce, Sokołów Podlaski, Świdwin, Węgrów). I się udało - już schudłem parę kilogramów, a co najważniejsze dobrze sie czuję. Klucz do sukcesu to 5 zdrowych posiłków, dopasowanych do moich potrzeb. Dzięki temu, że nie gotuję, mam czas i checi na większą aktywność fizyczną, co też ma korzystny wpływa na moją sylwetkę i samopoczucie.
Powrót do góry
dobor

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja również się tym interesuje i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony

_____
szeregówka białystok
Powrót do góry
aggusik

PostWysłany: Wto Lis 24, 2020 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sprawdza się niejedzenie słodyczy i picie zielonego jęczmienia codziennie Smile
sylkaa

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez zrezygnowałam ze słodyczy i cukru i postawiłam na dietę pudełkową Smile jesli szukacie potrzebujecie namiar na dobry catering dietetyczny bydgoszcz to zdecydowanie warto zerknąć na Labolatorium Kalorii http://www.laboratoriumkalorii.pl/oferta. Każda dieta jest indywidualnie dopasowywana do konkretnego klienta. Posiłki smaczne, zdrowe, kolorowe i dostarczane pod same drzwi Smile
Powrót do góry
Chainy

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da się schudnąć nawet jedząc w Mcdonaldzie, musi być po prostu deficyt kaloryczny
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 26, 2020 21:16    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM REKLAMOWE Strona Główna -> REKLAMA - INNE Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: